SPOZNAJTE SVOJHO ZÁKAZNÍKA charitatívny workshop o behaviorálnej psychológii

17.10. | 17:00 – 20:00

Popis

Vedeli ste, že 90 – 95 % nákupných rozhodnutí sa udeje podvedome? Nápaditá kreatíva a pekný vizuál v dnešnej dobe presýtenej informáciami už nestačia.

Budúcnosť marketingu a predaja je o detailnom pochopení toho, ako sa rozhodujeme, čo nás motivuje a demotivuje a najmä o tom, ako funguje naše podvedomie. Je to o vede, ktorá pozná odpovede.                                         

Vašim novým spojencom sa stane behaviorálna ekonómia – fascinujúce odvetvie na pomedzí psychológie a ekonómie, ktoré pomáha biznisom na celom svete meniť správanie a rozhodnutia ich zákazníkov.

Na tomto 3-hodinovom workshope porozumiete tomu, čo sa deje v mysliach vašich zákazníkov. Osvojíte si kľúčové behaviorálne princípy, ktoré ovplyvňujú zákaznícke rozhodovanie a zistíte, ako ich využiť pre váš biznis.

Čo vám workshop prinesie:

  • Step-by-step framework ADAPT, ktorý obsahujú behaviorálne princípy,

  • Cvičenia a domáce úlohy šité na mieru vašej situácii,

  • Sadu ideation prompts, kľúčových otázok pre každý princíp, ktoré vám pomôžu prichádzať s efektívnymi nápadmi a riešeniami aj dlho po školení,                         

  • Sadu “hracích” kartičiek popisujúcich každý princíp, tak aby ste sa s k nim vedeli v budúcnosti rýchlo vrátiť.

Pre koho je workshop určený

  • pre študentov, potenciálnych podnikateľov
  • pre majiteľov začínajúcich a malých biznisov, projektových manažérov
  • pre fanúšikov psychológie a celoživotných “študentov” ľudského správania
  • pre každého, kto potrebuje nakopnúť svoj biznis

Čo si na workshop priniesť

  • môžete si priniesť notebook, zošit, písacie potreby
  • môžete si priniesť vlastné jedlo aj pitie, občerstvenie však bude k dispozícii aj priamo na kurze

Komu svojou účasťou pomôžete

SOS Workshopy sú spoločný charitatívny projekt neziskovej organizácie Sám od Seba a Campus Coworking. Tieto workshopy sú výnimočné v tom, že na nich všetci lektori prednášajú bez akéhokoľvek nároku na honorár a zároveň v tom, že sa všetky vyzbierané prostriedky použijú na projekty vzdelávania finančne a inak znevýhodnených detí a mladistvých. O tie sa celoročne stará Nadácia pre deti Slovenska, ktorej venujeme celý zisk z workshopu.

Prednášajúci

Kristína Radová

KRISTÍNA RADOVÁ

Mindworx, Creative Copywriter

Kristína je psychologička s bohatými skúsenosťami z dvoch oblastí, ktoré sú v dnešnej dobe pre firmy problematické – hiringom a retailom. Ukáže vám ako môže behaviorálna ekonómia pomôcť obom.

Michal Plevka

MICHAL PLEVKA

MindWORX, Behavioral Strategy Director

Michal má dlhoročné skúsenosti s aplikáciou behaviorálnych princípov do predaja a marketingu pre najväčšie slovenské spoločnosti. Tieto poznatky odovzdáva na workshopoch a prednáškach nielen na Slovensku.

Campus Cowork

Budova Binarium,
Staré Grunty 18, 841 04 Bratislava

sandra-hemzova-campus
SANDRA HEMZOVÁ

Head of Campus Mlyny

Bez Sandry a celého Campus Cowork tímu by sme žiadny z našich charitatívnych vzdelávacích workshopov nezrealizovali. Ak chcete s touto skvelou komunitou spolupracovať aj vy, Sandra je ten, na koho sa môžete obrátiť.