Vzdelávacie workshopy

sos-line-break-black

Workshopy a prednášky na tie najrôznejšie témy, od psychológie, cez marketing, financie, ekológiu, až po zdravý životný štýl, sú určené pre všetkých, ktorí majú chuť sa vzdelávať celý život. Teda vzdelávať sa a zároveň pomáhať k lepšiemu vzdelaniu niekomu ďalšiemu. Svojou účasťou na takomto workshope totiž tiež pomôžete financovať vzdelávanie sociálne znevýhodnených detí, o ktoré sa stará Nadácia pre deti Slovenska. Práve im venujeme celý zisk z každého predaného lístku.

Charitatívne workshopy sám od seba
sos-line-break-black

Jesenné workshopy

PRÁVO A FINANCIE

TIPY & TRIKY PRE ZAČÍNAJÚCE FIRMY

PRÁVO A FINANCIE

18.9.2019 | 17:00 – 20:00 | 20€

prednášajúci

MARIÁN PORVAŽNÍK a ROMAN ČMELÍK

Aká právna forma podnikania je pre váš biznis vhodná? Na čo si dať z hľadiska práva a financii v prvých mesiacoch a rokoch pozor? Kedy je ten správny čas hľadať prvého zamestnanca, či kde hľadať potenciálnych investorov? Týmto a mnohým ďalším témam sa budeme venovať na septembrovom workshope.

BEHAVIORÁLNA EKONÓMIA

SPOZNAJTE SVOJHO ZÁKAZNÍKA

BEHAVIORÁLNA EKONÓMIA

17.10.2019 | 17:00 – 20:00 | 20€

prednášajúci

KRISTÍNA RADOVÁ a MICHAL PLEVKA

Vedeli ste, že 90 – 95 % nákupných rozhodnutí sa udeje podvedome? Budúcnosť predaja je v tejto dobe o detailnom pochopení toho, ako sa rozhodujeme, čo nás motivuje a demotivuje a najmä o tom, ako funguje naše podvedomie. Práve o tejto vede, známej ako behaviorálna ekonómia bude náš októbrový workshop. 

ONLINE MARKETING

VYUŽITIE MODELU SEE, THINK, DO, CARE

ONLINE MARKETING

14.11.2019 | 17:00 – 20:00 | 20€

prednášajúci

KAMIL AUJESKÝ

Framework, vďaka ktorému si budú aj mladí podnikatelia vedieť naplánovať svoje marketingové aktivity efektívne a zároveň ich budu aj efektívne vedieť vyhodnocovať. Taký je model See, Think, Do, Care, ktorý si predstavíme (a pokúsime sa uviesť do našej-vašej praxe) na novembrovom workshope venovanom online marketingu. 

sos-line-break-black

Prednášajúci

Odborníci z oblasti športu, zdravej výživy, marketingu, práva, financií, psychológie, behaviorálnej ekonómie a iných, ktorí sa rozhodli podporiť dobrú vec a prednášajú na našich workshopoch bez nároku na honorár. Ďakujeme!

marian_porvaznik
MARIÁN PORVAŽNÍK

Sparring, CEO

maros-krivosudsky-vyziva
MAROŠ KRIVOSUDSKÝ

Fitnessplan, Výživový poradca

roman-cmelik
ROMAN ČMELÍK

LimeRock, Founding Partner

Michal Plevka
MICHAL PLEVKA

MindWORX, Behavioral Strategy Director

Kristína Radová
KRISTÍNA RADOVÁ

MindWORX, Creative Copywriter

Kamil Aujeský
KAMIL AUJESKÝ

samsiDigital, Founder & CEO

Campus Cowork

Budova Bianarium,
Staré Grunty 18, 841 04 Bratislava

sandra-hemzova-campus
SANDRA HEMZOVÁ

Head of Campus Mlyny

Bez Sandry a celého Campus Cowork tímu by sme žiadny z našich charitatívnych vzdelávacích workshopov nezrealizovali. Ak chcete s touto skvelou komunitou spolupracovať aj vy, Sandra je ten, na koho sa môžete obrátiť.