Charitatívny Fit Pobyt

sos-line-break-black

Každoročný tematický pobyt v prírode, na ktorom sa, spolu so skúsenými odborníkmi zo stránky FITPOBYTY.SK, zameriame sami na seba a svoje zdravie. Cvičenie jogy, bežecké workshopy, základy bojových športov, fitness tréningy, prednášky o zdravej výžive a mnoho ďalšieho. A čo je na ňom výnimočné? Všetky peniaze, ktoré do seba takto investujete, venujeme nadácii Provida, ktorá sa v programe Tvoj Buddy venuje deťom bez rodín.

sos-fitpobyt-tesare
sos-line-break-black

Tréneri a inštruktori

Odborníci z oblasti zdravého životného štýlu, ktorí sa rozhodli podporiť dobrú vec a na náš charitatívny fit pobyt prídu bez nároku na akýkoľvek honorár.

peter-fijalka-trener-beh
PETER FIJALKA

ultra-trail bežec a tréner 

vanda-gallo-joga
VANDA GALLO

učiteľka jogy 

matej-kiraly-thai-box
MATEJ KIRALY

tréner thajského boxu

Jakub Benko Muay Thai
JAKUB BENKO

tréner thajského boxu

marek-blahusiak-fitness
MAREK BLAHUŠIAK

fitness tréner

maros-krivosudsky-vyziva
MAROŠ KRIVOSUDSKÝ

výživový poradca 

sos-line-break-black

Fit Pobyt v roku 2018

Minulý rok sme sa spolu s vami a našimi inštruktormi vybrali na Liptov do táborového zariadenia Jakubovany. V krásnej prírode nás všetkých čakali bežecké a fitness tréningy, hodiny jogy, workshopy, turistika, spoločné opekanie a veľa inej zábavy. Čo je ale najdôležitejšie, tým, že sme začali sami od seba, sa nám podarilo vyzbierať pre deti bez rodín takmer 1700€. Takto to tam vyzeralo. Prekonáme Jakubovany tento rok a vyzbierame viac?